publish


O nas

Restauracja Rezydent w Strzelcach Opolskich

Restauracja Rezydent to odrestaurowana rezydencja zlokalizowana w centrum miasta Strzelec Opolskich. Jesteśmy na rynku od blisko 15 lat i w tym okresie zrealizowaliśmy dla naszych klientów ponad 200 imprez różnego rodzaju. Dysponujemy 2 salami bankietowymi (Sala Kominkowa oraz Sala Balowa) zróżnicowanymi pod względem wielkości i charakteru, z zachowanymi zabytkowymi elementami architektury pozostawiają niezapomniane wrażenie. Ich dostojny i elegancki wystrój jest odpowiedni dla organizacji eleganckich wesel, bankietów czy różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Posiadamy również nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną oraz taras z parasolami przed wejściem.

Niepowtarzalny wystrój wnętrz utrzymany w nastrojowej stylistyce, to doskonałe tło na wytworne obiady weselne, jak również na organizację imprez okolicznościowych w pięknej scenerii Rezydenta. Zapewniamy wyśmienite, dobrane do okoliczności menu, niespodzianki kulinarne na życzenie Gości oraz profesjonalną i kompleksową obsługę.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy profesjonalni, kreatywni i perfekcyjni. Dzięki nam zyskają Państwo rabaty lub dodatkowe usługi (dostępne tylko dla naszych klientów) w wielu firmach, z którymi współpracujemy. Chętnie wysłuchamy Państwa pomysłów, nawet tych najbardziej nierealnych oraz podpowiemy ciekawe rozwiązania. Zaoszczędzimy Państwu mnóstwo czasu i sprawimy, że zaplanowana impreza przebiegnie zgodnie z planem i bez zakłóceń.

Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług.
Restauracja Rezydent w Strzelcach Opolskich